Atera Strada DL3
Atera Strada DL3
Atera Strada DL3
Atera Strada DL3
Atera Strada DL3
Atera Strada DL3
Atera Strada DL3
Atera Strada DL3

Dystrybutorzy

Spółka MK Distribution – działa na rynku bagażników samochodowych i innych użytecznych akcesoriów dla kierowców od prawie 30 lat. W tym okresie stworzyła sieć ponad 40 punktów sprzedaży na terenie całego kraju, przedstawicieli handlowych którzy reprezentują naszą jakość, kulturę i rzetelność. W celu skontaktowania się z przedstawicielem MK Distribution w Twoim regionie skorzystaj z mapy poniżej lub wybierz dystrybutora z listy, zadzwoń i umów się na spotkanie.

Pozdrawiamy, zespół MK Distribution

Firma Ulica Telefon E-Mail
BYDGOSZCZ
Sklep Motoryzacyjny Maciej Majewski Magnuszewska 4 721 623 714 maciejj.majewskii@wp.pl
Strefa Sportu Robert Frysiak Św. Maksymiliana Kolbego 20A 605 234 469 frys@poczta.onet.pl
GDAŃSK
Inter Pack Aleja Grunwaldzka 170 58 344 94 54 grunwaldzka@interpack.com.pl
Chromemaster Automotive Przyrodników 1H 608 507 248 biuro@chromemaster.pl
GDYNIA
PHU Auto-Tour Marcin Lejkowski Witominska 32 58 620 32 61 gks12@o2.pl
JABŁONNA
Admar Modlińska 30 22 784 88 51 maras@adres.pl
KATOWICE
Mobilbox Józefowska 22 32 601 28 99 mobilbox@interpack.com.pl
Smartmoto.pl Al. Roździeńskiego 188A 32 706 15 15 sklep@smartmoto.pl
KIELCE
KOZY
AutoBag Bielska 164 33 818 21 14 autobag@autobag.com.pl
KRAKÓW
Inter Pack Kapelanka 15 G 12 267 47 75 krakow@interpack.com.pl
Doan Młyńska 8 12 413 57 95 mlynska@doan.com.pl
Doan Mogilska 121 12 349 00 91 mogilska@doan.com.pl
Doan Fatimska 64 12 648 02 48 fatimska@doan.com.pl
Gemini Bp.Prandoty 6-8 12 413 23 28 geminibag@wp.pl
StrefaKierowcy.pl Wojciecha Gersona 28 12 346 34 62 info@strefakierowcy.pl
Akarit Nad Serafą 56 (od Wielickiej) 12 255 81 90 sklep@akarit.pl
LEGNICA
Lynco Marynarska 12 609 888 709 sklep@lynco.pl
LUBLIN
Krisko Wojciechowska 5 81 525 16 39 krisko@krisko.lublin.pl
ŁÓDŹ
Boxcars Dąbrowskiego 17/21 664 223 988 sklep@boxcars.pl
Inter Pack Legionów 79 42 639 95 27 legionow@interpack.com.pl
MIŃSK MAZOWIECKI
Fansport Warszawska 195 25 758 57 20 fansport@op.pl
OLSZTYN
Andra Al. Piłsudskiego 37 89 527 34 52 sklep@e-bagazniki.pl
POZNAŃ
Inter Pack Lechicka 70 61 826 44 01 lechicka@interpack.com.pl
PRZEMYŚL
AXEL-SPORT Lwowska 129 505 913 506
RADOM
Motormis Słowackiego 59 48 363 37 65 motormis@motormis.pl
RZESZÓW
AXEL-SPORT Podwisłocze 2a 17 85 72 098
AXEL-SPORT Lwowska 61 17 85 78 580
AXEL-SPORT Krakowska 339 17 22 10 809
AXEL-SPORT Kopernika 1 506 608 455
Transsport Zaczernie 17 859 55 50
Centrum Sportu „Max” W.Witosa 15A 17 85 95 075 rzeszowmax@op.pl
SIEDLCE
Delta Sport Sokołowska 178 25 633 15 56 deltarowery@wp.pl
SZCZECIN
Pro-Service Przestrzenna 4 91 464 55 95 biuro@pro-service.szczecin.pl
TARNÓW
AXEL-SPORT Czerwona 9 505 913 506 biuro@pro-service.szczecin.pl
WARSZAWA
Inter Pack Jutrzenki 77 22 868 67 68 jutrzenki@interpack.com.pl
Inter Pack Płaskowickiej 46 22 641 30 62 plaskowickiej@interpack.com.pl
Inter Pack Nałęczowska 62 22 651 94 16 naleczowska@interpack.com.pl
Inter Pack Grochowska 162 22 879 84 00 grochow@interpack.com.pl
Inter Pack Połczyńska 113 22 666 11 76 polczynska@interpack.com.pl
Po Drodze Jastrzębowskiego 22 lok. 10 22 855 73 36 sklep.ursynow@podrodze.net
Po Drodze Patriotów 105 535 168 760 sklep@podrodze.net
WROCŁAW
Inter Pack Kromera 4 71 799 88 32 kromera@interpack.com.pl
ZIELONA GÓRA
Adax Kożuchowska 15B 68 325 78 08